UPOZORNĚNÍ - 27. a 28.5.2024, BUDE KAMENNÁ PRODEJNA ZAVŘENÁ

Sportovní kočárek Easy Go Canny 2021

Značka: Easy Go
5 499 Kč

Zvolte variantu

Kočárek CANNY kombinuje dvě zdánlivě exkluzivní funkce. Jedná se o velký pohodlný kočárek s velkými polstrovaná kola, který se skládá do extrémně malých velikostí. Tohoto efektu bylo dosaženo díky inovativnímu skládacímu systému, jehož mechanismus je umístěn přesně uprostřed vozíku, konkrétně pod sedadlem.

Velkou výhodou kočárku EASYGO CANNY je teleskopické nastavení výšky vodítka. Díky tomu bude řízení kočárku vhodné pro všechny rodiče bez ohledu na jejich výšku. Teleskopické nastavení vám nejen umožní zvednout vodítko, ale také ho posune od zadních kol, takže vysoký rodič na nich nebude při řízení kočárku závislý.

Čalounění kočárku CANNY je navrženo s cílem mít na paměti bezpečnost. Reflexní prvky se používají na každé straně kočárku pro zlepšení viditelnosti při večerních procházkách. Pro výrobu čalounění byly použity nejkvalitnější tkaniny typu ekologického prádla, které jsou extrémně odolné a zároveň příjemné na dotek.

Kočárek CANNY je vybaven pláštěnkou, která pokrývá celé čalounění kočárku. Pláštěnka má ventilační systém ve výšce úst dítěte. Kromě toho má CANNY zateplený nánožník.

Kočárková sedačka CANNY je certifikována pro děti od narození. Opěradlo lze umístit do jedné ze 4 poloh, včetně plně ležící polohy.

Svodidla dítěte dostala další funkci. Při skládání jej lze použít jako praktickou rukojeť pro přenášení vozíku nebo jako rukojeť pro tahání složeného vozíku na zadní kola (stejně jako tahání kufru). Svodidla a vodítko kočárku jsou pokryty odvětrávanou bio kůží.

Novinkou je použití speciální tepelné tkaniny v interiéru slunečního paprsku. Tepelná tkanina zabraňuje zahřívání vozíku pod kabinou v horkých slunečných dnech. Studie ukázaly, že kabina chráněná touto látkou se ohřívá o více než 50% pomaleji než tradiční kabiny v jiných modelech kočárků. Kabina má také vyztuženou sluneční clonu a další část, která je skryta pod estetickým zipem odolným proti stříkající vodě. Umožňuje dalším nakloněným kabinám pohybovat se dopředu a do pochytu dítěte z nízko pracujícího slunce.

Detailní informace

Barva: rose
1 - 4 týdny
5 499 Kč
Barva: pearl
1 - 4 týdny
5 499 Kč
Barva: coal
1 - 4 týdny
5 499 Kč
Barva: cosmicblue
1 - 4 týdny
5 499 Kč
Barva: mineral
1 - 4 týdny
5 499 Kč

Detailní popis produktu

Popis kočárku:
polstrovaná podložka pod hlavičku
hliníkový rám
ložiskové gelové kola
výškově nastavitelné ramenní pásy
stahovací a odvětrávací boudička
bezpečnostní bariéra
3 pozice nastavení opěradla do lehu
2 pozice opěrky nohou
přední kola otočná s možností blokace
Automatická uzávěrka kočárku
Okno v boudičce
prostorný košík
brzda na zadní kola

 

Specifikace - rozměry (cm):

  • Rozloženo s koly:72 x 56 x 105
  • Skládá se z kol:34 x 56 x 64
  • Rozsah nastavení výšky vodítka:100 - 108
  • Šířka sedadla:34
  • Výška opěradla:45
  • Hloubka sedadla:22
  • Délka opěrky nohou:19
  • Průměr předních kol:15
  • Průměr zadního kola:24

Doplňkové parametry

Kategorie: Kočárky sportovní
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: