Autosedačka Easy Go Trust 2024

Značka: Easy Go
5 999 Kč

Zvolte variantu

Autosedačka TRUST od společnosti EASYGO je produktem nové generace. Jedná se o první autosedačku s homologací I-SIZE v nabídce značky EASYGO.

 

Od září 2023 se norma ECE R129 I-SIZE stane jedinou platnou normou pro schvalování autosedaček v Evropské unii. Klíčem k zajištění bezpečnosti je přizpůsobení sedačky dítěti i vozidlu a také její správná instalace. Nejúčinnější autosedačka neposkytne maximální bezpečnost, pokud tato dvě kritéria nebudou splněna.

 

Standard I-SIZE je navržen tak, aby snižoval rizika spojená s nesprávným výběrem a instalací autosedaček. Subjektivní kritérium hmotnosti dítěte bylo nahrazeno kritériem výšky. Všechny autosedačky s certifikací I-SIZE musí být instalovány pomocí systému ISOFIX, který výrazně snižuje chyby při instalaci.

 

Rozsah nárazových testů byl rozšířen o boční testy a testy převrácení. K testování se používají i pokročilejší figuríny "Q", které jsou vybaveny více senzory než předchozí figuríny "P".

Detailní informace

Barva: agava
1 - 4 týdny
5 999 Kč
Barva: pearl
1 - 4 týdny
5 999 Kč
Barva: iron
1 - 4 týdny
5 999 Kč
Barva: Taupe
1 - 4 týdny
5 999 Kč

Detailní popis produktu

Autosedačka EASYGO TRUST je určena pro děti s výškou od 40 do 150 cm (na základě starého váhového kritéria se jedná o ekvivalent dětské sedačky pro děti od narození do 36 kg). Tak velký prostor byl možný díky technologicky vyspělým řešením, jako je výsuvný blok podpěrných nohou a možnost zcela skrýt nohu v těle základny. Dalším řešením, které umožňuje přepravovat děti v autosedačce od narození, je systém redukčních vložek plněných "paměťovou pěnou".

 

TRUST je otočná sedačka, která umožňuje nejen její umístění proti směru jízdy nebo po směru jízdy, aniž by bylo nutné ji sundávat ze základny, ale také umožňuje umístění sedačky do strany. Tato funkce je velmi užitečná při ukládání dítěte do autosedačky nebo například při zastavování při krmení nebo společné hře. Pro větší pohodlí má sedadlo TRUST až 2 páčky pro otáčení, jednu na každé straně. Umístění páky po stranách sedadla usnadňuje otáčení bez ohledu na to, na které straně sedadla je namontována.

 

S RWF až 18 kg lze TRUST používat proti směru jízdy pro děti s hmotností do 18 kg. Nárazové testy prokázaly, že se jedná o nejbezpečnější polohu pro přepravu dětí a doporučuje se používat autosedačku v této poloze co nejdéle, bez ohledu na to, že instalace po směru jízdy je povolena od výšky 76 cm (tj. od cca 9 kg).

 

Čalounění autosedačky je stejně důležité jako její design. Je nedílnou součástí bezpečnosti dítěte. EASYGO TRUST má systém vložek z "paměťové pěny" a čalounění z nejkvalitnější odvětrávané pleteniny.

 

Hlavní výhody autosedačky EASYGO TRUST:

 

Homologace ECE R129 I-SIZE – jedná se o jedinou přípustnou homologaci v Evropské unii. Je také považován za nejobjektivnější. Některé známé komerční instituce (například ADAC) mají svou vlastní klasifikaci hodnocení autosedaček. Mějte však na paměti, že hodnocení bezpečnosti je pouze 50 % celkového skóre.

 

ROTACE O 360 STUPŇŮ – Sedadlo TRUST je otočné sedadlo, které lze uzamknout ve 4 polohách: dopředu, dozadu a na každou stranu. Má 2 páky, kterými otáčíme. Pro větší pohodlí jsou umístěny po stranách sedadla.

RWF DO 18 KG – přeprava dítěte v poloze proti směru jízdy je nejbezpečnější polohou v autě. TRUST lze v tomto nastavení použít pro děti do výšky 105 cm (do 18 kg).

 

OPĚRNÁ NOHA – i přes tak velké rozpětí výšky dítěte má autosedačka TRUST opěrnou nohu. To je možné díky systémovému prodloužení nožního bloku a možnosti jeho úplného skrytí v základovém bloku (pro větší děti sedící po směru jízdy)

 

MODERNÍ MÓDNÍ STYL – nutno přiznat, že i přes mnoho výhod používání a bezpečnosti vypadá sedačka EASYGO TRUST mimořádně působivě. Designéři EASYGO vždy sledují nejnovější trendy, aby produkty, které si vyberete, byly nejen praktické, ale také módní a esteticky příjemné.

 

TECHNICKÉ SPECIFIKACE:

- homologace ECE R129 I-SIZE pro děti od 40 do 150 cm výšky,

- možnost přepravy dítěte v poloze proti směru jízdy až do výšky 105 cm nebo 18 kg (RWF do 18 kg),

- integrovaná základna ISOFIX (snadná instalace, lepší stabilita a bezpečnost),

- inovativní funkce otáčení autosedačky o 360 stupňů (sedačku lze polohovat do strany, což usnadňuje usazení dítěte do sedačky nebo krmení v klidu),

- výsuvný blok opěrných nohou a možnost ukrytí nohy v těle základny,

- až 10 poloh sklonu sedadla: 5 v poloze dozadu a 5 v poloze vpřed (možnost posunutí těžiště dopředu a tím dosažení pohodlné polohy při spánku),

- vícestupňové nastavení opěrky hlavy integrované s výškovým nastavením ramenních popruhů (optimální ochrana hlavy dítěte v každé fázi vývoje),

- 5bodové bezpečnostní pásy (pro děti od 40 do 105 cm výšky),

- systém redukčních vložek s bederní opěrkou,

- redukční vložky z "paměťové pěny",

- použití speciální pěny absorbující energii,

- možnost demontáže čalounění pro praní.

 

ROZMĚRY [cm]:

Výška/délka/šířka (bez náklonu dopředu): 61-77 x 51 x 46 cm

Šířka sedáku: 32 cm

Hloubka sedáku: 34 cm

Výška opěradla (v závislosti na poloze opěrky hlavy): 52 – 70 cm

 

HMOTNOST [kg]: 15,2 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: 0 - 36 kg
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: