Autosedačka Easy Go Convert 2023

Značka: Easy Go
5 299 Kč

Zvolte variantu

Autosedačka Easygo Convert je pohodlné a bezpečné řešení pro vaše dítě do 36 kg. Convert je jednou z nejuniverzálnějších autosedaček na trhu. Díky montážnímu systému ISOFIX a možnosti přepravy dítěte proti směru jízdy až do 18 kg (RWF až 18 kg) je Convert také autosedačkou. Integrovaná základna ISOFIX minimalizuje možnost chyb při instalaci autosedačky ve vozidle a možnost přepravy dítěte v pozici proti směru jízdy až do 18 kg je v souladu s nejnovějšími výsledky bezpečnostních testů, které jasně ukazují, že tato poloha je optimální. Při přepravě dítěte v pozici proti směru jízdy je extrémně nebezpečný účinek trhnutí hlavy dítěte dopředu během čelního nárazu, kolize nebo dokonce nouzového brzdění omezen. Nezapomeňte, že svaly na krku dítěte nejsou tak vyvinuté jako u dospělého. Sedadla RWF do 18 kg umožňují přepravu dítěte dozadu, často až do věku 4 let. Kvalita autosedačky Convert byla potvrzena 5letou zárukou výrobce.

Detailní informace

Barva: rose
1 - 4 týdny
5 299 Kč
Barva: pearl
1 - 4 týdny
5 299 Kč
Barva: iron
1 - 4 týdny
5 299 Kč
Barva: dive
1 - 4 týdny
5 299 Kč

Detailní popis produktu

Easygo Convert je také extrémně pohodlná a funkční autosedačka. Díky funkci otáčení o 360° je autosedačka pohodlná nejen pro vaše dítě, ale i pro vás. Objevte řadu nových možností umístěním sedadla do stran, když stojíte. Sedět s dítětem nebylo nikdy tak snadné. Otočte autosedačku bokem ke dveřím auta, posaďte dítě a pak v jedné poloze pohybem sedadlo dozadu nebo dopředu v závislosti na hmotnosti dítěte.

Autosedačka Convert má 4-polohové nastavení sklonu. Položky 1 až 3 jsou určeny pro děti v pozici po směru jízdy, zatímco položka 4 je nejvhodnější pro děti přepravované dozadu do 18 kg.

Autosedačka Convert roste s vaším dítětem. Systém redukčních vložek a vícestupňové výškové nastavení opěradla a opěrky hlavy umožňuje použití dětské sedačky od narození až do 36 kg. Convert je jednou z nejuniverzálnějších autosedaček na trhu, což z ní zároveň činí extrémně ekonomické řešení, protože ji lze bezpečně používat po mnoho let.

Doplňkové parametry

Kategorie: 0 - 36 kg
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: